Ještě počátkem devadesátých let to bylo zcela normální, dnes je internet tak hluboce vetkaný do našich pracovních i osobních životů (jako internet na doma), že bychom bez něho už nejspíš nedokázali fungovat.

Co bychom si bez internetu počali?

Chybělo by propojení mezi počítači a především mezi lidmi. Komunikace by se musela vrátit o několik kroků zpět, do dob posílání dopisů či dokonce poštovních holubů. Nakupovat bychom vždy museli chodit do kamenných obchodů a až tam bychom také vybírali, co si vlastně koupíme. Jen si zkuste představit, jak byste asi vybírali nový kuchyňský mixér – bez heureky, bez srovnání či recenzí. Zdrojem informací by byl pouze prodavač a celá nabídka by byla omezena tím, co zrovna mají v konkrétní prodejně.

 internet na doma

Představte si, že byste museli hledat v tištěných mapách, na spoje byste se chodili ptát na vlakové či autobusové nádraží. Pokud byste potřebovali vysvětlit nějaký odborný pojem, museli byste pátrat v encyklopediích a knihovně…

Svět bez internetu by byl mnohem složitější, náročnější a nudnější. Internet, zvláště internet na doma je totiž také bohatým zdrojem zábavy, která by bez něho podstatně chyběla.

Vše není jen růžové

Někdy však internet na doma dokáže pěkně pozlobit. I v současné době moderních technologií ještě nastávají situace, kdy je spojení příliš pomalé či dokonce padá. Věřili byste tomu? Lidé, kteří využili nabídku AIM internet Uhříněves či internet Plzeň již tomu uvěří jen těžko.

Internet v uhřiněvsi

Pomalý internet klasicky poskytovaný místními společnostmi agregujícími wifi či dokonce mobilní data mají díky AIM mnohem rychlejší alternativu v podobě kabelového internetu. Již se nemusíte spokojit s jakýmkoliv internetem. Internet Uhříněves či internet Plzeň jsou důkazem, že nemusíte sahat po kompromisech. Lepší poměr cena / výkon nenajdete, i proto je AIM nejrychleji rostoucím poskytovatelem internetu současnosti.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články