Buďte sebejistá i ve svých 40 letech.

Je to období, kdy si mnohé z nás plně uvědomují hodnotu svého ženství a také si dokážeme jasně určit, jaký je náš styl a co nám sluší. To neznamená, že se budeme bezhlavě vrhat do módních výstřelek. Ovšem i přes věk můžeme vypadat mladistvě a božsky, jen to bude chtít možná trochu úprav.

Jsou věci, na které musíte zapomenout:

  • řasení a záhyby – veškeré takové oblečení přidává na objemu a to hlavně v místech, na kterých to vážně nepotřebujeme. Je lepší volit na oblečení čisté a jemné linie.
  • špatná délka – bohužel se zde volí buď příliš krátká nebo příliš dlouhá délka a ani jedno není správné. Minisukním a krátkým šortkám definitivně odzvonilo. A sukně, které jsou až ke kotníkům opticky zkracují nohy a to také není zrovna šik.
  • krátké topy – crop topy neboli trička a blůzky, které nezakryjí pupík, jsou sice velmi pěkné a dá se říct hitem, k vysokým kalhotám nebo sukním, ovšem ne pro tento věk. Záleží na vaší postavě, ale v tomto věku jsou nejlepším hitem topy buď zastrčené dovnitř nebo je nechat úplně volné, aby nevynikala příliš silnější postava.
  • divoké aplikace – roztrhané džíny po celé délce, barevné nášivky nebo přehnané zdobení – to se již k vám nehodí, mohla byste sklidit výsměch, že jste zapomněla kolik je vám let a snažíte se omladit.

2 komentáře u „Trendy ve 40“

  1. bobalka napsal:

    Já si myslím, že každý má svůj vkus a každý si nosí, co mu právě vyhovuje, tedy pokud to není až moc bořlivé. Oblékání není o věku, ale o vkusu. Znám 40tky, které nosí otrhané džíny i s tričkama nad pas a vypadají v tom normálně, a znám mladé děvčiny, které si na sebe narvou džíny, z kterých jim leze půl zadnice a vypadá to otřesně.

  2. ladaB napsal:

    Už mi není ani čtyřicet ….:-), ráda nosím kalhoty a k tomu volnější haleny většinou v kombinaci šedé a tmavě modré barvy … taková šedá myš … nerada jsem středem pozornosti :-).

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články