Search

.


Víte, jaké speciální krabice se hodí mít na stěhování?

Stěhování bez krabic si dokáže představit jen málokdo. Ano, sice se kartonové boxy dají nahradit plastovými přepravkami, ale není to ono. Kartonové krabice jsou lehké, snadno přenosné. Navíc do nich uskladníte opravdu cokoliv. Stačí si vybrat ty správné.

Klasické kartonové krabice si dokáže představit každý. Většina lidí se domnívá, že na stěhování jsou nejvhodnější ty od banánů někde z obchodu. Jsou velké a pevné, což je rozhodně dobře, ovšem mají své nevýhody. Velmi často jsou například ušpiněné. Sice se dají vystlat novinami, ale opravdu chcete své věci skládat do špinavých krabic? Daleko lepší je pořídit si nové krabice na stěhování. Už jen proto, že si pak můžete vybrat přesně ty typy, jaké potřebujete.

Speciální krabice na šaty

Jak přestěhujete oblečení? Naskládáte ho do krabic? Jistě ale máte pár kousků, u nichž byste byli rádi, kdyby se nezmačkaly. Šaty, kostýmy, saka, na tohle všechno jsou skvělé tzv. šatní boxy. Jde o speciální krabice, které mají navíc plastový držák na zavěšení ramínek.

Archivační boxy na dokumenty

Máte v pracovně spoustu dokumentů v papírové podobě? Pak je na čase je naskládat do šanonů a ty uložit bezpečně do archivačních krabic. V novém domově pak pouze srovnáte do polic, na půdu či do sklepa celé krabice. Jen si je nezapomeňte dobře popsat, abyste později věděli, co máte kde hledat.

Pětivrstvé provedení nejen na těžké nádobí

Největším problémem, když si vezmete nějaké již použité krabice, bývá jejich pevnost. Časem ji prostě ztrácí, a tak může při stěhování dojít k neštěstí. Pokud se mu chcete vyhnout, sáhněte po pevných pětivrstvých krabicích. Například na oblečení je asi potřebovat nebudete, to je lehké, nicméně využít se dají typicky na přenášení nádobí z kuchyně. Talíře a hrnce jsou těžké.

Chcete se podívat, jaké další speciální krabice jsou na trhu? Velký výběr najdete na www.centrum-krabice.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 80 Kč
Zobrazit formulář pro nákupNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *