Hledáte novou perfektní skříň, která splní všechna vaše očekávání?

Pusťte se do výběru se vším všudy a s pomocí čtyř jednoduchých kroků pořiďte nový kousek nábytku přesně podle vašich představ.

Správné rozměry

Jedním ze základních předpokladů dobrého výběru nábytku jsou správné rozměry. Pokud hledáte pouze jednu jedinou skříň, vybírejte podle volného prostoru, kam nový kus vybavení přijde. V případě, že máte v plánu nákup několika skříní a komod, můžete je různě kombinovat. Jejich vzájemné uspořádání i v souvislosti s dalším nábytkem můžete vyzkoušet na plánku. Přesouvání na papíru je totiž mnohem jednodušší v porovnání s posunem již sestaveného nábytku.

Prohlédněte si vnitřní úložné prostory

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Hned po rozmyšlení vnějších rozměrů se zaměřte na vnitřní uspořádání šatní skříně.
Jde o důležitou praktickou vlastnost, bez které se žádná pořádná skříň neobejde.

Často se setkáváme se šuplíky, poličkami a kombinací s tyčí na pověšení ramínek.

Takové kombinované šatní skříně nabízí vše, co jen pro ukládání oblečení potřebujete.

 

Líbí se vám vzhled skříně?

Z praktického hlediska máte vybráno několik skříní, které jsou dobrými kandidáty. Teď je na čase výběr vhodně zúžit. Poslouží k tomu vzhledové kritérium. Vybraný kousek by měl totiž designově ladit s ostatním vybavením a dotvářet vzhled celého interiéru. Oblíbené jsou například bílé skříně, či nejrůznější barvy dřeva.

Kde nový kus nábytku koupíte?

Pro úspěšný nákup nového kusu vybavení je potřeba vědět, kde se dá pořídit. Záleží na širokém výběru. Zajímat nás bude určitě i cena. Šatní skříně vyberete zde a pohodlně objednáte přes internet. V nabídce najdete i stolky, židle, křesla a další nábytek. Bez problému tak zařídíte skoro celý byt. Při objednávce nad 1999 korun máte i dopravu zdarma, což je velká výhoda, protože vám nábytek přijde rovnou až domů. Více najdete na www.atan.cz.

Jeden komentář u “Vybíráme skříň ve 4 krocích”

  1. babicka11 napsal:

    Nejen skříně, ale celkově nový nábytek se mi líbí, ale myslím, že dožiji s tím starým. Kdyby byl nějak poškozený, tak neváhám, ale jinak se mi to zdá zbytečné.

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Sirup z rakytníku je plný vitamínu C
Magazín o zdraví vám poradí
Rybářská dovolená v Jižních Čechách
Kvalitní víno pro slavnostní příležitost

Pro vaše miláčky

beran-caskrmeni-5199439472-2016-04-19-250x250-b.jpg

Hledal jsem a tak zde vidím

Rubriky

Nové články