Zažeňte riziko inflace vhodnou investicí. Nejlepší možností je zlato

V posledních týdnech se hodně hovoří o tom, že Česko čeká tvrdá inflace. Je to nevyhnutelný následek pandemie, na který je ale nutné se dobře připravit. Před znehodnocením vašich financí vás ochrání jen vhodná investice. Je nutné své peníze uložit tak, aby si i do budoucna zachovaly svoji hodnotu. Spolehlivou investicí mohou být nemovitosti, ale jen málokdo má tolik volných finančních prostředků, aby si mohl koupit byt za několik milionů korun.

Co s menšími úsporami

Kam tedy s nižšími částkami v řádech desítek či statisíců korun? Je možné je zhodnotit a uchránit před devalvací měny? Ideálním řešením může být zlato. Jedná se o drahý kov, který se na světe vyskytuje v omezeném množství, což zaručuje, že jeho hodnota bude i do budoucna růst. Ani napjatá situace na finančních trzích nikdy nemůže jeho cenu srazit tak nízko, aby se vaše investice nevyplatila. Jedná se o drahý kov, jehož hodnota je trvalá a dá se na ni spolehnout.

Trvalá investice s dobrým výnosem

Mezi investiční zlato lze zařadit zlaté mince a zlaté slitky nejvyšší ryzosti. Je velmi důležité kupovat zlato vždy jen od spolehlivých partnerů, u kterých máte jistotu, že vám nabízí skutečně kvalitní zboží s odpovídající ryzostí a hodnotou. Zkuste zavítat například k prodejci, který sídlí v Obecním domě v Praze. Jedná se o dovozce a prodejce zlatých slitků s dlouholetou tradicí. Cena zlata se neustále mění v závislosti na situaci na trhu. Kdy jindy ale koupit zlato, když ne právě teď? Využijte své volné finance a zužitkujte je efektivně a s trvalým výnosem.

Peníze, které neztrácí hodnotu

Investiční zlato můžete kdykoliv v budoucnu snadno prodat. Nejedná se o žádné velké riziko, zlato se vždy ukazovalo jako jedna z vůbec nejstabilnějších investic. Velkou výhodou je také to, že investiční zlato je osvobozeno od DPH, a nezaplatíte tedy ani korunu navíc.

Pokud vás možnost investice do zlata zaujala, zkuste si do svého webového prohlížeče zadat slovní spojení „investiční zlato“. Sami uvidíte, že nabídka tradičního prodejce na www.zlate-mince.cz je v porovnání s jinými nabídkami zcela bezkonkurenční.

Zdroj náhledového obrázku: unsplash.com

 

Napsat komentář

Nové články