Znáte to, večer si naplánujete sobotní den a ejhle. Ráno se probudíte, vykouknete z okna a zjistíte, že se venku honí všichni čerti. Všechny plány jsou rázem pryč. A co teď? Nezoufejte, spousty zábavy si užijete i doma.

Vygruntujte byt

Konečně máte šanci si dát všechny věci do pořádku. Ano, teď myslíme nepořádek v bytě. Začněte s jednou místností po druhé. Nepotřebné věci vyhoďte, rozházené papíry a časopisy srovnejte, vyperte, vyluxujte – jaro se blíží, a tak je čas na jarní úklid.

Čtěte

Není nad to si pořádně odpočinout a zároveň si přečíst nějakou hezkou knížku. Zapalte si vonnou svíčku, která dodá atmosféru, zalezte si pod deku a začtěte se do nějaké zajímavé knížky.

Běžte spát

Kdy jindy máte šanci se vyspat, než když je venku deštivo a pochmurno? Zvlášť, pokud máte namáhavou práci, dejte tělu to, co potřebuje – spánek.

Pusťte si film

Představte si sebe v posteli, kolem sebe samé dobroty (brambůrky, víno, sýry apod.), zapálená svíčka a velká televize před vámi, ve které právě začíná film, na který si brousíte zuby již delší dobu. LED televize Orava typ Lt-1020 LED A130SA s úhlopříčkou 102 centimetrů nabízí opravdu velkolepou podívanou – a to není všechno. Můžete na ní klidně surfovat na internetu, a to i díky zabudované WiFi, využít funkci Netflix či LAN připojení a klidně tak na ní „pařit“ oblíbené hry. A nakonec to nejlepší – energetická třída A+ vám ušetří výdaje. No není to idylka?

Přeberte si šatník

Ideální doba, kdy si můžete pěkně protřídit oblečení, které nenosíte. Budete mít tak přehled o tom, jaké jarní outfity vám schází.

Surfujte

Teď můžeme navázat na předchozí bod. Víte, že celý den strávíte doma, tím pádem máte klid na brouzdání po internetu. A víte, co vám ten šerý den rozzáří? Online nákupy!

Uvařte si

Konečně máte čas na vaření. Tak šup, vyhledejte si nějaký speciální recept a pusťte se do jeho přípravy. Dejte si záležet, nikam nespěcháte. Uvidíte, jak vám hned bude líp. Jako kulisu si zapněte příjemnou hudbu, nalijte si sklenku dobrého vína a vaření vám půjde jedna radost.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Pobyt na zámku jako svatební dar

Podnikejte se založenou živností

Internet na doma

Multitrans

Svatba v kostele

Sirup z rakytníku

Pobyty na zámku

Magazín o zdraví

Kvalitní víno

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Svatební obřad na zámku

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články