Znáte to, večer si naplánujete sobotní den a ejhle. Ráno se probudíte, vykouknete z okna a zjistíte, že se venku honí všichni čerti. Všechny plány jsou rázem pryč. A co teď? Nezoufejte, spousty zábavy si užijete i doma.

Vygruntujte byt

Konečně máte šanci si dát všechny věci do pořádku. Ano, teď myslíme nepořádek v bytě. Začněte s jednou místností po druhé. Nepotřebné věci vyhoďte, rozházené papíry a časopisy srovnejte, vyperte, vyluxujte – jaro se blíží, a tak je čas na jarní úklid.

Čtěte

Není nad to si pořádně odpočinout a zároveň si přečíst nějakou hezkou knížku. Zapalte si vonnou svíčku, která dodá atmosféru, zalezte si pod deku a začtěte se do nějaké zajímavé knížky.

Běžte spát

Kdy jindy máte šanci se vyspat, než když je venku deštivo a pochmurno? Zvlášť, pokud máte namáhavou práci, dejte tělu to, co potřebuje – spánek.

Pusťte si film

Představte si sebe v posteli, kolem sebe samé dobroty (brambůrky, víno, sýry apod.), zapálená svíčka a velká televize před vámi, ve které právě začíná film, na který si brousíte zuby již delší dobu. LED televize Orava typ Lt-1020 LED A130SA s úhlopříčkou 102 centimetrů nabízí opravdu velkolepou podívanou – a to není všechno. Můžete na ní klidně surfovat na internetu, a to i díky zabudované WiFi, využít funkci Netflix či LAN připojení a klidně tak na ní „pařit“ oblíbené hry. A nakonec to nejlepší – energetická třída A+ vám ušetří výdaje. No není to idylka?

Přeberte si šatník

Ideální doba, kdy si můžete pěkně protřídit oblečení, které nenosíte. Budete mít tak přehled o tom, jaké jarní outfity vám schází.

Surfujte

Teď můžeme navázat na předchozí bod. Víte, že celý den strávíte doma, tím pádem máte klid na brouzdání po internetu. A víte, co vám ten šerý den rozzáří? Online nákupy!

Uvařte si

Konečně máte čas na vaření. Tak šup, vyhledejte si nějaký speciální recept a pusťte se do jeho přípravy. Dejte si záležet, nikam nespěcháte. Uvidíte, jak vám hned bude líp. Jako kulisu si zapněte příjemnou hudbu, nalijte si sklenku dobrého vína a vaření vám půjde jedna radost.

Napsat komentář

 

Zážitkové menu


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem.

Rubriky