Kdy vytáhnout ze šatníku tričko s potiskem?

Probíhající Mistrovství světa v hokeji je ideální příležitostí k tomu, abyste si nechali vyrobit vlastní originální tričko s potiskem a vyrazili v něm fandit do O2 areny nebo před velké plátno do své oblíbené restaurace.

Existuje však i spoustu dalších příležitostí, kdy můžete trička s potiskem obléknout. Prozradíme vám, v jakých chvílích se vám budou hodit nejvíce a proč je určitě musíte mít ve skříni.

Originální dárek

Sháníte-li originální dárek pro kamaráda nebo babičku, je pro vás tričko s vlastním potiskem to pravé. Zatímco kamarádovi můžete na triko nechat napsat jeho oblíbenou hlášku, babička jistě ocení triko se jmény všech svých vnoučat. Avšak fantazii se meze určitě nekladou, vymyslet můžete i něco jiného.

Rozlučka se svobodou nebo jiná párty

Pořádáte pro kamaráda nebo kamarádku rozlučku se svobodou? Pořiďte všem účastníkům rozlučkové párty stejný outfit. Na trička můžete nechat natisknout jména svých přátel, jejich přezdívky nebo cokoliv jiného.

Trička s potiskem se však hodí nejen na rozlučky, ale i na narozeninové oslavy a další speciální příležitosti. Po skončení akce navíc trička účastníkům zůstanou jako hezká památka.

Trička s potiskem pro děti

Trička s potiskem ocení i školy a vedoucí na letních táborech. Jedná se o ideální dárek na konec školního roku nebo o skvělou památku na letní tábor.

Speciální tip pro vás: Trička s potiskem využijí i vodáci, volejbalové týmy a další skupiny sportovců. Objednat je můžete jak pro děti, tak pro dospělé.

Trička s potiskem pro milovníky čehokoliv

Znáte někoho, kdo má velmi specifický zájem? Máte ve svém okolí člověka, který nade vše miluje zvířata, pivo nebo motorky? Pořiďte mu tričko s originálním vtipným potiskem. Konečně se tento člověk bude moci svému největšímu koníčku věnovat v tematickém tričku.

Tričko místo slov

Tričko s potiskem však můžete pořídit klidně i pro sebe. Nechte si na něj natisknout to, co vás nebaví pořád dokola říkat. Doma pak můžete nosit například tričko s nápisem „Prosím, dnes na mě nemluv!” nebo „Dnes odpočívám, nic nedělám.“

Pokud vás neustále někdo zve na rande, můžete si na tričko nechat napsat, že nejste single a bez obav vyrazit ven.

Vytvořte si vlastní originální potisk na tričko

Pokud se rozhodnete pro koupi trička s potiskem, můžete si samozřejmě pořídit tričko s textem a celkovým designem, který už někdo vymyslel za vás. Máte ale i druhou možnost. Tričko si můžete navrhnout sami, díky online návrháři je to snadné.

Stačí si vybrat tričko (krátký nebo dlouhý rukáv, velikost), zvolit si barvu trička a začít tvořit. Můžete nahrát fotku nebo jiný vlastní obrázek, doplnit text. Nakonec stačí vše barevně sladit. Za minutu máte návrh vlastního trička hotový.

Zdroj fotografií: Vytvorsipotisk.cz

Napsat komentář

Nové články