Potřebujete-li přepravit větší množství zboží z jednoho konce republiky na druhý, zpravidla využijete služeb některého z přepravců. Podle čeho byste měli vybírat, kterému z nich dát přednost, aby byl balík doručen rychle, včas a za rozumnou cenu?

Vše pro zákazníkovo pohodlí

Jedním z přepravců, na něhož se můžete 100% spolehnout, je společnost FOFR. Zásilky pro vás doručuje každý všední den do 17 hodin po celé České republice i v zahraničí. Rovněž není žádným problémem zajistit expresní přepravu, kdy je zásilka doručena nejpozději do 24 hodin.

Tento osvědčený přepravce se postará o dodání nadrozměrného nákladu až do 6 m jednoho rozměru i zásilek podléhajících ADR, což značí nebezpečný materiál. Svižnou přepravu zajistí 20 skladů nacházejících se po celé ČR, kde jsou zásilky bezpečně uloženy. Důraz je rovněž kladen na kontrolní systém. Doručení zásilky je ověřeno pomocí skenu přepravního listu.

S přepravní firmou FOFR ušetříte, neboť platíte za objem zásilky.

Poslání velkého balíku z Anglie do Čech

Jak bylo zmíněno výše, poslat zásilku do nebo ze zahraničí je naprostou samozřejmostí.
Chcete-li poslat velký balík, upřednostňujte přepravce, kteří určují cenu dle objemu, nikoliv podle obvodové délky. Výsledné číslo se zpravidla vejde do 3 m, což je hraniční hodnota, za níž už si řada přepravců účtuje příplatek za nadrozměrnou zásilku.

Na webových stránkách www.fofrcz.cz naleznete několik příkladů srovnání přepravy u zásilek větších rozměrů. Jakým způsobem poslání balíku objednáte? Postup je velice jednoduchý. Přepravu je možné objednat telefonicky, faxem, emailem nebo prostřednictvím jednoduchého elektronického formuláře. Zde vyplníte údaje odesílatele a adresáta, požadovanou rychlost doručení (expresní do 24 hodin či standardní do 4 dnů), druh zboží a určíte plátce dopravy, případně doběrečné.

Přepravní firma FOFR

Napsat komentář

Nové články