Jakmile začnou chladná rána klepat na dveře a ven z tepla domova se vám chce míň a míň, je na čase začít přemýšlet nad tím, jaký zimní svršek si letos pořídíte. Možná si říkáte, že vaše několik let stará prošívaná péřová bunda vám postačí i tuto zimu, byť už trochu pelichá. A teoreticky máte pravdu, postačí.

Pokud se ale nespokojíte jen s tím, že vám není zima, ale chcete také vypadat stylově a dobře, je na čase se porozhlédnout i po něčem jiném. Po klasickém pánském zimním kabátu. Připravili jsme si pro vás hned pět důvodů, proč byste si ho do svého šatníku měli pořídit i vy. Pojďte se na ně podívat.

1. Vzhled gentlemana na úrovni

Na klasických pánských zimních kabátech je geniální, jak atraktivně v nich muži vypadají. Jakmile si totiž oblečete tento vznešený svršek, působíte jako elegantní gentleman na úrovni. A to dokonce i v případě, že si pod kabát vezmete džíny a hoodie, jejíž kapuci necháte vzadu vykukovat. Muž v kabátu bude vždycky pro většinu žen jednoduše okouzlující.

2. Koupíte ho i levně

Samozřejmě, že na trhu seženete i pánské zimní kabáty, za jejichž cenu byste si pořídili nový automobil. Pokud ale dáváte přednost oblečení, které nezruinuje váš rodinný rozpočet, stále najdete mnoho míst, kde můžete nakoupit i za mnohem rozumnější částky. Například pánské kabáty v obchodě Bolf splňují veškeré základní parametry výběru. Jsou designově velmi zajímavé, kvalitní a za přátelskou cenu. Navíc si můžete vybrat z mnoha střihů, barev, velikostí a také z několika délek.

3. Dlouhá životnost

Díky tomu, že jsou pánské zimní kabáty vyráběny z velmi kvalitních látek a materiálů, je téměř nemožné je roztrhnout či jinak zničit. Nejčastějším důvodem pro vyřazení pánského kabátu ze skříně je tak to, že z něj, korektně řečeno, vyrostete, vyjde z módy nebo se vám povede na něm vytvořit neodstranitelnou skvrnu. Ve většině případů ale stačí odnést kabát do čistírny. Tam jej dokáží zbavit jak skvrn, a to i těch velmi odolných, tak žmolků. Proto vám váš klasický zimní kabát může dělat radost mnoho zim.

4. Příjemný a hřejivý materiál

Většina kabátů je ušita z příjemných materiálů. Převládá samozřejmě hřejivá vlna, která může být více či méně namíchána s dalšími materiály jako je polyester. Čím větší podíl vlny, tím kvalitnější kabát bude. Zateplená podšívka zajistí, že vám nebude zima ani při dlouhém pobytu venku. V kabátu z kvalitního materiálu tak můžete vyrazit jak na rychlý nákup, tak na novoroční procházku zasněženou krajinou.

5. Velký výběr střihů a designů

Ať už je vaše konfekční velikost, výška i preference módního stylu jakákoliv, můžete si být jisti, že seženete přesně to, co chcete. Na trhu je totiž k dostání neuvěřitelné množství pánských zimních kabátů. Hitem letošní zimy jsou kabáty rovného střihu, příjemných tlumených barev jako je pudrová, hnědá, cihlová, tmavě šedá či námořnicky modrá, v délce do půli stehen. Parádu uděláte také s většími knoflíky, ideálně ve dvou řadách, klopovým límcem, knoflíkovou légou a bočními průhmatovými kapsami.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články