,,Jediná věc, která nikdy nevyjde z módy, je láska“

Vždy si musíme dávat pozor na to, co máme zrovna na sobě, i když jedeme třeba jen děti zavézt před školu nebo zaběhnout k sousedům na konec ulice na kafíčko. Protože právě to, co máme na sobě, dokáže mít velký vliv na lidi okolo nás, což si častokráte ani nepřipouštíme. A přece vždy chcete vypadat v tom nejlepším světle před ostatními. Takže si musíte dát pozor na mnohá módní faux pas!

  • zajímejte se o svůj vzhled

Nemůžeme jednoznačně říci, co prostě nikdy nemáte nosit – záleží na tom, jak Vám zvolené oblečení sedí na postavě a jak ho celkově umíme nosit. Jedna z největších chyb je hlavně to, že se snažíme kopírovat figuríny z výkladních skříní a napodobovat jejich trendy.  Ale úplně největší chybou je to, když se vůbec nezajímáme o to, co máma vlastně na sobě. Není to otázkou peněz, je to vždy otázkou vkusu.

  • slaďte se

Vždyť i sladění doplňků není nic těžkého. Nemůžete si přece dát na krk zlatý řetízek, do uší stříbrné náušnice a na ruku kovový náramek. Jak by to vypadalo? Stejně tak si nemůžete například k šedému, decentnímu kostýmku vzít křiklavou, barevnou a extravagantní kabelku. Tohle snad cítí každá žena, ale ne vždy se tím všechny řídíme.

  • zpropadené legíny

Nevím, kde se vzal tento „legínový trend“, ale, proboha, dámy – legíny nejsou kalhoty! Zvlášť, když si k nim oblečete krátké tričko! Takhle oblečené můžete jít třeba do fitka, kde je to naprosto v pořádku, ale vyrazit takto do města? Na to si dejte pozor! Je vhodné si třeba k nim dát delší tričko svázané páskem, aby legíny působily ne jako kalhoty, ale nějaký podklad pro kratší šaty. Potom je to zcela v pořádku.

Stejně jako my, ženy, tak i muži umí pořádně přešlápnout v tom, co si obléknou na sebe. Ikdyž, u nich se to dá o dost více prominout, protože muži bohužel nebyli dostatečně vybaveni estetickým přemýšlením. Ale je přece údělem nás, žen, abychom se jim líbily nejenom bez šatů, ale i v nich!

Jeden komentář u “Nenechte se zatknout módní policií”

  1. ladaB napsal:

    Vždycky mi záleželo na tom, co mám na sobě. Do práce jsem nikdy nechodila dva dny ve stejném oblečení, doma ani tepláky nenosila. Legíny pro mě nejsou, ale kalhoty nosím ráda, k tomu hezkou tuniku, nebo svetřík. Jsem zvyklá i dnes, ve svém věku, i když nemám v plánu jít mezi lidi, se slušně obléct a mírně nalíčit hned ráno. (Co kdyby někdo přišel a ještě se mě lekl :-).

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články