Potřebujete nabrat energii? Velikonoce v lázních jsou tou správnou volbou

Už se také těšíte na velikonoční volno, kdy si naplno budete moci užít jarní slunečné počasí a vychutnat si chvíli pohody a oddechu? Je sice pravdou, že Velikonoce bývají spíše chápány jako svátky rodinné, kdy se navštěvují příbuzní i přátelé, ale možná jsou také skvělou příležitostí udělat si pár dní volna a načerpat síly po únavné zimě. Velikonoce v lázních tak mohou být skvělým nápadem, jak využít těch pár dní volna.

Kam vyrazit?

Lázeňská nabídka je v Česku skutečně široká. Velikonoční pobyt v lázních si můžete užít takřka v jakékoliv části České republiky, ale my bychom vám dnes rádi doporučili zejména dvoje lázně, kde můžete zkombinovat relax s výlety a třeba i objevováním místní kultury.

Lázně Lednice

Nepatří k těm vůbec nejnavštěvovanějším, ale jde o místo mnoha krás, které na vás čekají s otevřenou náručí. Jedná se o poměrně nový lázeňský areál, kde si můžete užít komplexní léčebné a rehabilitační služby. Samotná Lednice i její okolí nabízí příležitost k výletům za historií i kulturou a samozřejmě nelze vynechat užasnou možnost objevit místní vinné sklípky. Lázně Lednice proto představují ideální místo pro nejen velikonoční pobyt, kde během pár dní načerpáte spoustu energie.

Lázně Luhačovice

Jedny z nejznámějších lázní na Moravě lákají na velmi příjemnou atmosféru lázeňského města. Jedná se o čtvrté největší lázně České republiky, které se pyšní více než 300 let trvající lázeňskou tradicí. Využít můžete celou řadu vodoléčebných procedur, elektroléčebných procedur, inhalací, obkladů a dalších možností, které vás nabijí pozitivní energií. Lázně Luhačovice jsou aktuálně také velmi oblíbené pro léčení postcovidových příznaků pomocí speciální terapie. Lázeňský pobyt si nezapomeňte rezervovat s dostatečným předstihem rezervovat, abyste měli jistotu, že budou volné termíny. Na jaře jistě nebudete jediní, kdo si bude chtít první sluneční paprsky užít někde na dovolené.

Zdroj obrázku: Pixabay

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články