Potřebujete nabrat energii? Velikonoce v lázních jsou tou správnou volbou

Už se také těšíte na velikonoční volno, kdy si naplno budete moci užít jarní slunečné počasí a vychutnat si chvíli pohody a oddechu? Je sice pravdou, že Velikonoce bývají spíše chápány jako svátky rodinné, kdy se navštěvují příbuzní i přátelé, ale možná jsou také skvělou příležitostí udělat si pár dní volna a načerpat síly po únavné zimě. Velikonoce v lázních tak mohou být skvělým nápadem, jak využít těch pár dní volna.

Kam vyrazit?

Lázeňská nabídka je v Česku skutečně široká. Velikonoční pobyt v lázních si můžete užít takřka v jakékoliv části České republiky, ale my bychom vám dnes rádi doporučili zejména dvoje lázně, kde můžete zkombinovat relax s výlety a třeba i objevováním místní kultury.

Lázně Lednice

Nepatří k těm vůbec nejnavštěvovanějším, ale jde o místo mnoha krás, které na vás čekají s otevřenou náručí. Jedná se o poměrně nový lázeňský areál, kde si můžete užít komplexní léčebné a rehabilitační služby. Samotná Lednice i její okolí nabízí příležitost k výletům za historií i kulturou a samozřejmě nelze vynechat užasnou možnost objevit místní vinné sklípky. Lázně Lednice proto představují ideální místo pro nejen velikonoční pobyt, kde během pár dní načerpáte spoustu energie.

Lázně Luhačovice

Jedny z nejznámějších lázní na Moravě lákají na velmi příjemnou atmosféru lázeňského města. Jedná se o čtvrté největší lázně České republiky, které se pyšní více než 300 let trvající lázeňskou tradicí. Využít můžete celou řadu vodoléčebných procedur, elektroléčebných procedur, inhalací, obkladů a dalších možností, které vás nabijí pozitivní energií. Lázně Luhačovice jsou aktuálně také velmi oblíbené pro léčení postcovidových příznaků pomocí speciální terapie. Lázeňský pobyt si nezapomeňte rezervovat s dostatečným předstihem rezervovat, abyste měli jistotu, že budou volné termíny. Na jaře jistě nebudete jediní, kdo si bude chtít první sluneční paprsky užít někde na dovolené.

Zdroj obrázku: Pixabay

Napsat komentář

Nové články