Sluchátka iPhone: Jaké jsou možnosti a kolik za ně zaplatíte?

Stále více lidí, a to nejen z mladé generace, si zvyklo používat chytré mobilní telefony. Pakliže jste si pořídili iPhone, je praktické si k němu dokoupit kvalitní sluchátka, díky nimž budete moci snadněji telefonovat, poslouchat hudbu a sledovat videa v maximální zvukové kvalitě.

Drátová sluchátka – levné řešení

Ne každý chce za nová sluchátka Apple utrácet příliš mnoho peněz. Kvalita se ale dá sehnat i za poměrně příznivé částky. Klasická sluchátka iPhone s kabelem, který napojíte na váš chytrý mobilní telefon, vás dnes vyjdou kolem 250 Kč, přičemž za takovouto cenu se již můžete spolehnout na vyvážený poměr basových linek, čistý a ostrý zvuk. Moderní drátová sluchátka Apple za tuto částku již také běžně mívají dálkové ovládání, díky němuž lze přijímat hovory a přehrávat hudbu, potažmo ovládat hlasitost, aniž byste museli neustále vytahovat telefon z kapsy. Limitující záležitostí je samozřejmě délka kabelu, iPhone tak musíte mít pořád po ruce.

Bezdrátová sluchátka pro maximální komfort

Při aktivnějším pohybu se rozhodně vyplatí zvolit bezdrátová sluchátka Apple. Ať už jde o nejnovější špunty, které pořídíte v malé krabičce, jež zároveň slouží pro dobíjení, nebo klasičtější modely, jež mají krátký kabel mezi špunty. Druhá varianta je přeci jen levnější, takováto sluchátka iPhone se dají koupit do 500 Kč. Luxusní špunty bez jakéhokoliv kabelu pak začínají na cenách kolem 800 Kč, některé špičkové modely pak jdou i výrazně nad 1.000 Kč. V každém případě jsou poměrně odolné, v porovnání s drátovými sluchátky vydrží o poznání více, takže se vyšší investice v konečném důsledku může vyplatit.

Záleží i na tom, co od sluchátek očekáváte. Máte-li rádi hudbu a sledování videí ve vysoké kvalitě, určitě se vyplatí investovat trochu více peněz. A hlavně dejte vždy přednost originálnímu zboží před lacinými neznačkovými produkty, které jsou k dostání někde na tržnicích apod.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články