Děti milují dobrodružství, proč jim nějaké během prázdnin nepřipravit

Ne každý si může dovolit vycestovat s dětmi na dovolenou do zahraničí nebo si zaplatit drahou rekreaci. Pokud je ale možnost, lze dětem připravit i jiné dobrodružství. V dnešní době není problém pořídit plážový stan, který je naprosto ideální na zahradu. Stavba není nijak náročná a děti si mohou užít volný čas v přírodě. Ke stanování samozřejmě patří kompletní výbava, a tak je třeba pořídit i spacák. Malí dobrodruzi zajisté ocení spacák mumii, kde se mohou schovat před celým světem.

Pro naše děti chceme jen to nejlepší

Není to zase tak dávno, co jsme jezdili stanovat my. Tenkrát všechno vypadalo úplně jinak. Dnešní doba přináší do kempování úplně jiný sortiment, nabídky obchodů poskytují skutečný komfort. Aby naše drobečky nic netlačilo, můžeme jim koupit samonafukovací karimatku, na které si udělají dostatečné pohodlí. Navíc poskytuje oproti jiným typům karimatek nejlepší tepelný komfort. Vnitřek tvoří pěnový materiál s extrémně otevřenými póry a je zalaminovaný do nepropustné vnější tkaniny. Ventil pak zajistí přívod vzduchu a nafouknutí. Takové karimatky se hodí nejen na kempování, ale i například k vodě nebo jsou výborné na relax.

Výbava se musí ještě zakončit poměrně důležitými věcmi

Led čelovkaPředevším je dobré pořídit kvalitní svítilnu. Je pravdou, že si s ní děti budou spíš hrát a strašit se, to zkrátka k venkovnímu pobytu patří.
Nicméně, je lepší pouvažovat již o něčem, co bude mít i jiné využití, než pouhé stanování.

Například taková čelovka. Výborné jsou LED čelovky, které vydávájí příjemné, ale zároveň ostré světlo.

Výhodou je, že se snadno nasadí na čelo, a tím se zvětší i samotný úhel světla, který krásně osvítí plochu. Ruce jsou prázdné, tudíž se lze ve tmě lépe pohybovat. Možná bude lepší pořídit rovnou čelovky dvě, abychom v noci při kontrole potomků o něco náhodou nezakopli.

Nákup na jednom místě

V dnešní době jsme plně vytíženi, nemáme moc volného času. Proto uvítáme možnost, kterou nám poskytuje například e-shop SPORT & OUTDOOR. Můžete zde nakoupit vše a na jednom místě. Vybrat si můžeme z novinek, které se sotva ohřály na trhu, ale nezklame ani loňská kolekce s velmi příznivou cenovou relací. Mimochodem, ještě můžeme pro dokonalé kempování pořídit campingové nádobí a vařiče, případně plynové kartuše naplněné směsí propan-butan. Dětem bude stačit ešus, příbor a hrnek, zbytek si raději vezmeme na starost my.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Pobyt na zámku jako svatební dar

Podnikejte se založenou živností

Internet na doma

Multitrans

Svatba v kostele

Sirup z rakytníku

Pobyty na zámku

Magazín o zdraví

Kvalitní víno

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Svatební obřad na zámku

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články