Buďte ve svém věku šmrncovní.

50 je nádherný věk, sice už vás mnozí vidí jako babičku a možná je to i pravda, že jste babičkou, to ale neznamená, že nemůžete být plná elánu a moderní. A když si vyberete vhodnou kombinaci, můžete vzhledem působit i o 10 let mladší.
Nebojte si s módou pohrát. Padnoucí džíny, slušivý kostýmek, vlněný svetr, klidně i krátký křivák. Není problém ani v květinové sukni, ovšem musí být pěkně padnoucí a nejlépe s jednobarevnou halenkou.

Jsou věci, na které musíte zapomenout:

 • beztvaré a nenápadné – většina žen se chce v tomto věku jakoby schovat, chce být nenápadná a splynout s davem. To je ale škody, je to krásný věk a naopak proč si ten život neužít. Pěkně padnoucí model může být klidně složený i z výrazných barev
 • levná bižuterie – pokud máte ráda zdobení, zapomeňte na vrstvení šperků na sebe nebo lacinou bižuterii. Raději investujte do jednoho ústředního kousku, který vás dokáže rozzářit.
 • slevy a akce – tak samozřejmě i v těchto výprodejích seženete něco pěkného, ale neznamená to, že když je sleva, tak je to kousek, co vám bude slušet. Vy sama nejlépe víte, co vám sluší a tak impulzivnost musí stranou.
 • tygří vzory – je pravdou, že některé babičky jsou tygřice, ale už raději tento vzor vynechte. Váš sex-appeal vynikne spíše v jednoduchosti. Oblékejte se střídmě a rafinovaně.

3 komentáře na „Trendy v 50“

 1. Vera napsal:

  Já jsem spíš takový sportovní typ. Ne , že bych byla tak štíhlá.Decentních kousků v šatníku moc nemám. Nejraději chodím v džínách a košili, nebo halence. V létě spíš v rozevlátých šatech, než v sukni.

 2. bobalka napsal:

  Nad 50 mám a chodím oblečená, jak se cítím nejlépe. Tmavý spodek a světlejší halenku pod letní kabátek.

 3. ladaB napsal:

  Pořídila jsem si také, ač už jsem starší než padesát, dva nové kousky do šatníku. Mají jinou barvu než šedé (abych nesplynula s davem :-)), a také o něco menší, aby to na mě nevlálo. Vypadá to líp.

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Sirup z rakytníku je plný vitamínu C
Magazín o zdraví vám poradí
Rybářská dovolená v Jižních Čechách
Kvalitní víno pro slavnostní příležitost

Zážitkové menu v zámeckém hotelu Chateau St. Havel ****


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem. Odpočiňte si při svíčkách a v krásném stylovém proštředí s vynikající kuchyní.

Hledal jsem a tak zde vidím

Rubriky

Nové články