Vyberte kvalitní hokejovou výstroj, která zabrání zranění a umožní maximální výkon

Hokej je krásný a náročný sport, který může být pro malé kluky i holky velmi zajímavý. Pokud se i vaše dítě do tohoto sportu zamilovalo a přálo by si jej i samo hrát, je nutné počítat s tím, že nejde zrovna o levnou záležitost. Je nutné koupit alespoň základní vybavení. I přesto, že půjde jen o pár věcí, připravte se na to, že to bude vyšší výdaj. Poradíme vám, jak vybrat správně a zbytečně neutrácet za neužitečné věci. Hokejová výstroj musí být především praktická a kvalitní.

Brusle

Je jasné, že bez nich se neobejdete. Klíčové je, aby po nazutí netlačily, ale zároveň se v nich noha nijak nepohybovala. Je jisté, že dětem budou brzy malé, a proto nakupujte ideálně ve slevách nebo na bazarech.

Kalhoty musí umožnit volný pohyb kolen

Kvalitní kalhoty ochrání spodní část páteře, stehna i boky. Je nutné zaměřit se především na správnou délku nohavic. Neměly by přesahovat přes koleno, aby nebránily ve snadném pohybu.

Chrániče kolen a holení

Musí tyto části těla zakrývat skutečně kompletně, aby jejich účel byl splněn. Nohy jsou při hře velmi náchylné ke zranění, a proto je vhodné investovat do skutečně kvalitních a pohodlných chráničů, které budou na noze dobře sedět.

Rukavice by měly mít koženou dlaň

Opět by měly dobře padnout a umožnit snadnou práci hokejky. Ideální je, pokud pořídíte rukavice s koženou dlaní, která je odolnější proti odírání a je také pružnější, takže se snadněji přizpůsobí individuálnímu tvaru dlaně.

Helma je nejdůležitější

Tvrdé údery puku mohou způsobit velmi vážná zranění kdekoliv po těle, ale hlava je přeci jen nejnáchylnější a může jít o vážná zranění. Hokejové helmy proto musí být odolné, pevné a kvalitní. Děti také musí nosit celoobličejový kryt, takže zvažte, zda bude lepší kovová mřížka nebo spíše celistvé plexisklo, které je možná lehčí a snadnější na údržbu.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

 

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články