Vylepšete si své kolo – tuning doplňky vám pomohou vytvořit naprostý originál

Milovníci cyklistiky jistě vědí, že sehnat kvalitní kolo, které vám vyhovuje po všech stránkách, je docela kumšt. Nejde přitom jen o limitovaný rozpočet nebo nedostatek času projíždět obchody a zkoušet různé typy. Mnohdy prostě máte natolik specifické požadavky a představy, které žádný řadový výrobek nedokáže zcela splnit. Co pak? Opravdoví fajnšmekři se nebojí tuningu. Díky němu si můžete své kolo přetvořit podle vašich představ – přidat tam, kde je třeba, jinde zase ubrat, ale každopádně vytvořit zcela jedinečného „miláčka“, který bude přesně naplňovat vaše očekávání.

Co je k tuningu potřeba?

Je jasné, že na prvním místě potřebujete mít čas, chuť a taky nějaké ty schopnosti. Nemusíte být zrovna vyučený mechanik, ale vyznat se v součástkách kol a umět zacházet s nařídím je samozřejmě nezbytné. V neposlední řadě pak budete potřebovat tuning doplňky, které vám umožní přetvořit vaše kolo v mistrovský kousek. Nabídka je v tomto směru skutečně široká. Nejznámější výrobci kol nabízí celé sady tuningových doplňků, od pedálů, přes kola až po kryty přehazovačky v různých barvách, designech a provedeních. Pokud tedy víte, co chcete a potřebujete, jistě najdete potřebné doplňky pro treková, závodní i horská kola.

Vsaďte na osvědčené značky

Ve světě výrobců kol má své významné postavení značka Industry Nine. Jde o americkou firmu, která u nás není tak známá, ale skuteční milovníci kvalitních kol o ní jistě slyšeli. Vyrábí především zcela unikátní kola, která poznáte na první pohled. Výplety si vyrábí individuálně, ručně a především tak, že jsou k nepřehlédnutí. Skutečně každé kolo je pak jedinečným originálem, který jinde na světě nebude mít svého dvojníka. Pokud zvažujete využít k tuningu jejich produkty, je dobré obrátit se na odborníky a nechat si poradit s konfigurací a volbou výpletů, aby vše skutečně správně sedělo a ladilo.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Napsat komentář

Nové články