Wifi teploměr nabídne perfektní přehled o každé místnosti

Tématem pro 21. století je bezesporu chytrá domácnost. A platí, že může mít spoustu různých podob! Nejde jen o spotřebiče v kuchyni nebo úspornou žárovku v ložnici a předsíni. Přehled o svém bytu můžete mít i tehdy, když odjedete na dvoutýdenní dovolenou do zahraničí. Obyčejný teploměr s několika kapkami rtuti je už přežitek. Dnešní varianta umí mnohem víc než jen ukázat, kolik stupňů Celsia je v přijímací hale. A díky aplikaci ve vašem smartphonu můžete mít přehled o každé dílčí statistice! Chcete si doma zatopit, než dorazíte domů z víkendové akce? Stačí jen jedno kliknutí!

Malé zařízení monitoruje i vzdušnou vlhkost

Hodí se i do domácností, v nichž jsou malé děti. Je naprosto nenápadný, senzor můžete doma umístit kamkoliv, kde může komunikovat s centrální jednotkou. Wifi teploměr dokáže změřit teplotu až do hodnoty 55 stupňů Celsia, ale pracuje efektivně až v deseti stupňových mrazech. Díky tomu, že odchylka měření je maximálně 0,5 stupně Celsia, dostanete velmi přesnou odpověď. Chcete mít jistotu, že bude možné ráno nastartovat váš vůz? Monitorujte si teplotu v garáži. Můžete mít také přehled o vzdušné vlhkosti a dalších ukazatelích. Stačí se jen podívat na displej nebo požádat mobilní aplikaci o spolupráci. Odpověď pak znáte během vteřiny! Zadejte povel a zařízení bude vykonávat svou práci bez ohledu na konkrétní hodinu nebo datum.

Rozumí si s moderními technologiemi

Google Assistant je pomocníkem, který usnadňuje každodenní život. A tento typ teploměru s ním snadno najde společnou řeč. Upravte si proto v nastavení všechny detaily a vylaďte si svou aplikaci tak, jak právě potřebujete. Mimochodem, na typu telefonu nezáleží, protože toto zařízení má aplikaci nejen pro Androidy, ale také pro iOS. Pokud vás toto téma zaujalo už na první pohled, více informací hledejte na cel-tec.cz!

Zdroj obrázku: cel-tec.cz

 

Napsat komentář

Nové články