Jen kdyby její dodávka do našich domovů nebyla tak drahá

Nebudeme si ani nalhávat, že jakákoliv porucha znamená poměrně velký problém, když se rychle neopraví. Vůbec nemluvě o tom, když se výpadek proudu odehrává na místech, jako je pošta, banka, obchodní centra a jim podobná. Cedulka zavřeno z technických důvodů sice vyřeší vzniklou situaci, rozhodně nenahradí ušlý zisk, ani neodstraní vzniklé problémy.

Co na to dodavatel elektřiny?

Ve většině případů, pokud se jedná o velkou společnost, tak mlčí nebo hovoří se zákazníkem formou hlasových záznamů. Samozřejmě nás také slušně odkáže na webové stránky, kde si můžeme nalézt odpověď zcela sami. Mnohdy celoroční faktura dokáže zvednout pěkně krevní tlak. Důvodem je samozřejmě celková suma za spotřebovaný odběr elektrického proudu nebo plynu. Co vlastně se pod všemi těmi názvy, které jsou samozřejmě řádně rozepsané a pro většinu z nás absolutně nepochopitelné, schovává? Nikdo nestojí o hádanky, pokud se jedná o peníze.

Změnit dodavatele? Proč ne, třeba to bude lepší

Skutečně je možné, že si polepšíme nejen ohledně komunikace, ale i po finanční stránce. Změnou dodavatele můžeme řádově ušetřit až tisíce korun ročně, což rozhodně není malá částka. Nikdo se nemusí obávat toho, že by snad za menší platby získal horší kvalitu. To dost dobře nelze, jelikož dodávka plynu a elektřiny je stále stejná. Jediné co se mění, jsou bohužel ceny elektřiny a poté ani ceny plynu nezůstávají pozadu. Pokud my se nerozhodneme s tím něco udělat, tak zde pomoc očekávat nemůžeme.

Řešení je skutečně velmi jednoduché

Většina domácností má větší spotřebu elektrického proudu než plynu. Není skutečně nic jednoduššího, než si spočítat, kolik by byla přibližně kalkulace od jiného dodavatele. Nebudeme volit další známou velkou firmu. Existuje i jiný dodavatel elektřiny, který má úplně jiný přístup a možná nás výsledkem mile překvapí.

Elektřina – spočítat si zcela nezávazně svoji spotřebu a dozvědět se více o dodávce elektřiny můžeme jednoduše na https://www.epet.cz/elektrina/. Skutečně se nejedná o žádnou velkou vědu a zvládne to každý. Navíc vše pěkně z pohodlí svého domova.

Plyn – převážně se velké placení dotýká těch, kteří s ním vytápí byty nebo celé domy. Postup je opět stejný jako u elektřiny a vše potřebné se dozvíme na https://www.epet.cz/plyn/.

Změna, která přinese kladné výsledky

V dnešní době již nemusíme nic složitě vyřizovat, což je velká výhoda. Zkrátka, když budeme mít skutečně velkou finanční úsporu, tak není důvod dále pokračovat v odběru. Přechod k jiné společnosti nebude vůbec problematický. Budeme muset dodržet nějakou výpovědní dobu. Pak už nám nic nebrání ukončit smlouvu. Navíc nový dodavatel plynu a elektřiny nám všechno podstatné zařídí sám. My si pak můžeme užívat daleko levnější energii a kvalitní služby.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Pobyt na zámku jako svatební dar

Podnikejte se založenou živností

Internet na doma

Multitrans

Svatba v kostele

Sirup z rakytníku

Pobyty na zámku

Magazín o zdraví

Kvalitní víno

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Svatební obřad na zámku

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články