Zjistěte, jak si zajistit nákup nebo pronájem nemovitosti v Itálii

Nemůžete se dočkat, až si v Itálii zase objednáte pizzu? Možná se těšíte na slunění u moře, na obdivování kulturních skvostů nebo na to, až budete na kole zdolávat alpské cyklostezky. Itálie je jednou z nejkrásnějších a zároveň nejnavštěvovanějších zemí světa. Stále více lidí láká možnost koupit si zde vlastní dům nebo si ho přinejmenším pronajmout. Poradíme vám, jak si něco takového můžete zajistit.

Pronájem rekreačního domu

Chtěli byste si na nějakou dobu vyzkoušet, jaké je to být Italem? V hotelovém apartmá to nezjistíte, zde si budete připadat pouze jako turista, protože budete obklopeni jinými turisty, budete se o vše dělit a budete muset dodržovat hotelová pravidla. Pokud chcete zažít Itálii naplno, můžete si pronajmout celý dům. Může jít o malý tradiční domek v Ligurii nebo třeba Villen in der Toskana. Rekreačních domů je po Itálii tolik, že byste je nespočítali a všechny je můžete objevovat na portálu Italicarentals.com. Můžete si vybrat libovolnou lokalitu Itálie a najít rekreační dům, který bude dokonale vyhovovat vašim představám, od jeho vzhledu až po vybavení, umístění a prostory. Následně si takový dům můžete rezervovat na svou dovolenou a užít si ji naplno.

Nákup italských nemovitostí se vyplatí

Děsí vás, jak jsou nemovitosti v tuzemsku předražené? Proč byste si měli kupovat nemovitost zde, když se vám nabízí za skvělé ceny nemovitosti v Itálii. Immobilie in Italien jsou vyhledávané, můžete získat nemovitost na místě, které milujete, ať už je to Toskánsko, Sicílie, Kampánie či jakékoliv jiná oblast v Itálii. Jde o investici, která rozhodně nebude ztrácet na hodnotě. Abyste si mohli zajistit nákup italské nemovitosti, stačí navštívit portál Italicahomes.com, kde si můžete vybírat ze široké nabídky domů, bytů, pozemků, farem i komerčních objektů. Jakmile ideální nemovitost najdete, stačí portál kontaktovat a česky mluvící realitní specialisté vám zprostředkují nákup.

Napsat komentář

Nové články