Toužíte po autě, jež vám poskytne to nejlepší z různých tříd automobilového světa?

V takovém případě, představuje ideální řešení pořízení vozu s karoserií crossover, které se právě vyznačují tím, že jsou směsicí rozličných kategorií, například se můžeme setkat s vozidly, jež v sobě kombinují prvky terénního auta a hatchbacku či sportovního vozu.

Každý si přijde na své

Jednou z automobilových firem, která se výrazněji zaměřuje na výrobu kvalitních crossoverů, je jihokorejská Kia.

Její rodina crossover aut aktuálně čítá 5 modelů, jež se sice vyznačují stejným druhem karoserie, nicméně každý automobil nabízí svým majitelům specifické vlastnosti a pomáhá jim řešit odlišené problémy – některé nabízejí obrovský úložný prostor, díky němuž už nikdy nebude nutné řešit kam s věcmi a jiné zas hrají na notu ekologie a snaží se alespoň částečně řešit problém se znečištěním planety.

Pro lepší orientaci v tom, co jaký crossover od společnosti Kia nabízí, jsme si pro vás níže připravili krátké shrnutí, ve kterém se objevují nejvíce charakteristické rysy jednotlivých crossoverů.

 Kia Stonic

Tento crossover nabízí vysoký komfort během cestování a vyznačuje se též i výraznou praktičností. Dalším charakteristickým znakem tohoto automobilu je jeho nepřehlédnutelný design, který upoutá pohled nejednoho kolemjdoucího. Vůz Kia Stonic bývá často používán jako rodinné auto, proto je u něj kladen i velký důraz na bezpečnost, z důvodu, aby dokázal ochránit rodinu majitele při havárii.

Kia Soul

U crossoveru Kia Soul se jedná o vůz, který se snaží své zákazníky nalézt zejména skrze působivý design a prostorný a pohodlný interiér. Aktuálně je v prodeji druhá generace tohoto vozidla, které je mimo jiné držitelem prestižního ocenění iF Product Design Award, jež se mu podařilo ukořistit v roce 2014.

Kia Soul EV

V případě, že krom praktičnosti a vzhledu toužíte po tom, aby se vaše auto zařadilo do kategorie těch vysoce ekologických a úsporných, tak ideální řešení nabízí Kia Soul EV, jež je právě kombinací všech 4 výše zmíněných vlastností. Jde o elektromobil, který se může chlubit dojezdem až 212 kilometrů na jedno nabití a přepravní kapacitou až 891 litrů.

Kia Niro

Dalším z řady crossoverů je hybrid Kia Niro, který je vybaven řadou moderních technologií, například systémem autonomního nouzového brždění AEB. Jeho hlavní přednost pak však představuje fakt, že se jedná o automobil s nejnižší spotřebou ve své třídě, tudíž jej můžeme doporučit jakožto ideální městské auto pro ekonomicky smýšlející řidiče.

Kia Niro PHEV

Tento model se dá považovat za vlajkovou loď crossover vozů Kia. Jedná se o plug-in hybrid, který má čistě na elektrický pohon dojezd až 58 kilometrů. Stejně jako v případě verze bez plug-inu je prošpikován moderními technologiemi, krom autonomního nouzového brždění je vybaven i chytrým tempomatem SCC či sledováním slepého úhlu BSD.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články