Účinky medu zná celý svět staletí a proto je hojně využíván v kosmetice, ale hlavně v léčení různých nemocí

Med je uznávaný lék, který využívá sílu přírody a práci včel. Med je nejen sladké mlsání a přísada do cukroví. Med je zázrak přírody, který se dá využít a využívá i při léčení a výrobě léků nebo doplňků stravy.

Pokud se například med smíchá v určitém poměru s pelyňkem, vznikne přírodní produkt, který má v sobě účinky obou surovin. Med dá sílu a pelyněk přidá své vitamíny a další složky. Pelyněk obsahuje například: artemisin, absinthin, třísloviny, hořčiny organiské kyseliny a flavonoidy.

Dračí med je doplněk stravy, který využívá sílu medu a pelyňku

Dračí medDoplněk stravy vznikl z BIO medu od včelařů Karlovarska, kteří v určitém poměru smíchali dvě suroviny. med a pelyňek. Tak vnikl přírodní doplněk stravy, Dračí med, který vám může pomoci.

  • při léčení akutních onkologických stavů
  • při chorobách nervové soustavy
  • při onemocnění trávicí soustavy

. Tato kombinace spolehlivě eliminuje problémy s cizopasnými organismy a je od dávna užívaná jako antimalarikum.

 

Dalším zajímavý a díky svým účinkům pro náš organismus a posílení imunity je druhý doplněk stravy, o kterém bude v článku zmínka.

Zdravoš je doplněk stravy, který podporuje imunitu

Zdravoš, doplněk stravyZákladem doplňku stravy je Bio med, který je obohacený výtažky z dřevokazných hub, takzvaných chorošů.

Léčivé houby, jako například Reishi, hlíva ústřičná nebo Rezavec jsou již používány ve spoustě preparátů a mají skvělé léčivé účinky.

Tyto houby jsou tisíce let používají jako takzvané tonizátory či harmonizátory.

Výtažky a bylinky dokáží posilovat náš imunitní systém a lidské tělo se pak dokáže lépe bránit proti onkogenům.

Pokud vás něco k těmto produktů zajímá, podívejte se na e-shop, který vám k doplňků stravy Dračí med a Zdravoš řekne víc.

E-shop včelka

Využijte i léčivou sílu přírody, která nepotřebuje chemii

Napsat komentář

Nové články