Každý ví, že pro zachování pevného zdraví je důležitá nejen kvalitní a vyvážená strava a dostatek pohybu, ale také čisté prostředí. Mnozí proto tráví velké množství volného času v přírodě. Nicméně ani dlouhé procházky lesem nemusí stačit, pokud je organismus v práci nebo dokonce doma pravidelně vystavován nepříznivým vlivům. Podmínky v zaměstnání většina pracovníků nemůže příliš ovlivnit; ve svém domě či bytě si ale každý může vytvořit ideální prostředí ke spokojenému životu.

Chcete vědět, proč neotálet s pořízením rekuperační jednotky?

  • Rekuperační jednotky snižují náklady na vytápění. Nebaví vás, když musíte bez ohledu na počasí a vnější teplotu pravidelně otevírat okna a vystavovat se působení studeného či naopak nepříjemně horkého vzduchu? Rekuperace do bytu zajistí jeho průběžnou výměnu. V zimě vám tak pomůže ušetřit 60 – 70 % výdajů za vytápění, v létě zase o poznání sníží spotřebu klimatizace a ventilátorů.
  • Rekuperace vzduchu je účinným prostředkem v boji proti vlhkosti a plísním. Průběžně cirkulující vzduch udržuje příznivé prostředí i ve starších stavbách. Pořízením rekuperační jednotky se zbavíte map na zdech. Navíc se na nich nebudou tvořit nebezpečné plísně.
  • Rekuperační jednotky eliminují alergeny, radon a veškeré další částice. Jsou tak nedocenitelnou pomocí pro alergiky, astmatiky, lidi se sníženou imunitou i širokou škálou dalších zdravotních problémů. Vytvářejí skvělé podmínky pro děti, seniory i všechny ostatní.

Rozhodli jste se pro nainstalování rekuperační jednotky?

Rekuperace Aldes vám nabízí skvělé řešení s jednoduchou montáží a moderním designem. Navíc vám připraví rekuperaci do bytu přesně na míru vašim potřebám i vzhledu vašeho interiéru. Vy si pak už jen budete užívat dokonalý komfort.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články