Spočítat hypotéku online v kalkulačkách různých bank vám bohužel nezajistí odpovídající nabídku. Proč? Protože ne vždy vložíte do kalkulačky správné hodnoty a ne vždy zvolíte vhodné řešení a poskytovatele. To není nic neobvyklého. Málokdo ze zájemců o hypotéku má dostatečné zkušenosti a informace a používají online kalkulačky pro hypotéky jen jako orientační propočet. Pro ty, kdo chtějí doopravdy získat vhodné řešení přesně pro své požadavky a možnosti, kdo se nechce pořád vracet do banky s různými podklady a potvrzeními a pro ty, kdo chtějí mít kompletní servis pro hypotéku, je ideální využít služby, které nabízí hypoteční specialista. Právě on má k dispozici nejen porovnání vhodných řešení, ale zároveň i obchodní slevy a další výhody. Tím pádem máte jistotu lepší nabídky, než si zajistíte v bance na přepážce. A to ještě neřešíme ušetřený čas, který můžete raději věnovat své rodině, než abyste běhali po úřadech.

Spočítat hypotéku výhodněji než v bance? Není problém

Samozřejmě, že vám v bance nabídnou tu nejlepší variantu. Tedu tu variantu, kterou zrovna mají v nabídce. Určitě vám ale nedají doporučení, ať jdete raději do jiné banky, kde zrovna teď mají výhodnou akci nebo si ještě měsíc počkáte, protože začne akce u nich. V bankách prostě jen prodávají to, co mají. Jiné nabídky u nich málokdy dostanete. Jinak tomu je u hypotečních specialistů, kteří mají nejen přehled o metodikách a podmínkách bank. Mají k dispozici i obchodní slevy a individuální nabídky. Jak je to možné? Protože díky předchozím obchodům, které pro banky zajistili, jsou pro banky důležití obchodní partneři, kteří bankám zajišťují klienty. Právě proto pak hypoteční specialisté mají vždy lepší vyjednávací pozice.

Jaké jsou další výhody od hypotečního specialisty?

Není to jen o vyjednání lepších podmínek. Kvalitní hypoteční specialista se o vás postará od začátku a je k dispozici i během splácení hypotéky. Před hypotékou s vámi projde konzultaci k variantám, zajistí lepší úvěr, pomůže při plnění podmínek pro čerpání hypotečního úvěru a vše s tím spojené, ale také pro vás připraví varianty a možnosti, jak se připravit na případné komplikace při splácení, jako je dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání atd., a dokonce ví, jak zaplatit vaší hypotéku ještě dříve a levněji.

Každý, kdo plánuje novou hypotéku nebo refinancování hypotéky by neměl váhat a oslovit hypotečního specialistu co nejdříve. I čas je totiž důležitý a i když třeba zjistíte, že pro vás hypotéka teď není dosažitelná nebo výhodná, určitě dostanete dost informací a rad, jak se připravit a zažádat o hypotéku třeba za pár měsíců nebo za rok.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články