Buďte elegantní ve svém věku.

Může se stát, že některá žena má pocit, že v tomto věku již nemá cenu se hezky oblékat nebo že se jich móda už netýká. Ale to jste milé ženy na omylu. Jste právě ve věku, kdy víte kým jste a neděláte kompromisy. A přesně tohle by měl hlásit i váš šatník. Kvalitní materiály, jednoduché linie a perfektně padnoucí střihy.

Ovšem na tohle zapomeňte.

 • kvalita nad kvantitou – zapomeňte na nepromyšlené nákupy levných a laciných kousků. Sice je to lákavé, ale raději od toho odstupte. Pořiďte si raději méně kvalitního oblečení, které se jen tak neokouká.
 • komfort – zapomeňte na příliš vysoké podpatky. Móda by měla být nejen slušivá a elegantní, ale zároveň pohodlná a variabilní.
 • správná délka – teď už vážně není vhodné nosit krátké sukně nebo šortky nad kolena. Ovšem délka sukně nebo dlouhých šortek do poloviny lýtek, z vás udělají pravou dámu.
 • vodorovné pruhy – určitě nevolte vzory, střihy a materiály takové, které by vás opticky rozšiřovaly. Především jsou nebezpečné vodorovné pruhy, ty skutečně neudělají dobrou službu.

V podstatě vy samy nejlépe víte, co vám sluší a v čem se cítíte dobře. Na to je veškerý trend krátký. Ale některé rady jsou od návrhářů přece jenom velmi praktické.
Buďte k sobě upřímné, jste právě v nádherném věku a nemusíte být šedé myšky.

3 komentáře na „Trendy v 60 a více“

 1. Vera napsal:

  Já mám raději sportovnější oblečení. Kupuji to, v čem se cítím dobře.

 2. ladaB napsal:

  Objednala jsem si nový jarní kabát, tak snad mi padne. Líbil se mi, tak jsem to riskla. To zase “budu honit vodu”, hhi…

 3. ladaB napsal:

  Souhlasím s kvalitou nad kvantitou, taky jsem už hodně věcí vyhodila. Boty si už nevybírám, jestli se mi opravdu líbí, ale jak se v nich chodí. Musím. Většinou nosím halenky, haleny, volná trička a určitě ne s vodorovnými pruhy. To jsem nenosila nikdy. Jsem spíš zastáncem kalhotových kostýmků a tříčtvrtečných kabátů a sak.

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Sirup z rakytníku je plný vitamínu C
Magazín o zdraví vám poradí
Rybářská dovolená v Jižních Čechách
Kvalitní víno pro slavnostní příležitost

Zážitkové menu v zámeckém hotelu Chateau St. Havel ****


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem. Odpočiňte si při svíčkách a v krásném stylovém proštředí s vynikající kuchyní.

Hledal jsem a tak zde vidím

Rubriky

Nové články