Odkazy

Internet na doma

Svatba v kostele

Sirup z rakytníku

Pobyty na zámku

Magazín o zdraví

Kvalitní víno

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Svatební obřad na zámku

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Domov a bydlení

 

Únor bílý – pole sílí, jak praví pranostika. Mráz zlikviduje na poli všechny škůdce a měla by být dobrá úroda a prý, když kočka leží v únoru na slunci, poleze v dubnu za kamna. Necháme se překvapit, vždyť počasí se stále mění a co platilo před sto lety, nemusí být pravda dnes.

Už i u nás napadl sníh. Je mokrý, těžký, sotva se udrží, když nemrzne a teplota nejvíc -1°. Ale kdo ví, třeba vydrží a alespoň děti budou mít radost a postaví si letos prvního sněhuláka. Nejhezčí pohled je ale na zasněžené stromky a na okrasnou trávu. Tam se sníh udrží asi nejdéle. Zimu ráda nemám, tak zbývá jen se těšit na opravdové jaro, až se i stromy zazelenají a bude teplo. To zas nebude o různé výlety nouze a určitě se tu objeví víc článků o zážitcích z nich. Naši začali opět vyjíždět do zoologické zahrady, kde je stále něco nového k vidění.

Můžete zajet i vy – každé pondělí mají děti od 3 – 15 let, studenti a důchodci vstup jen za 50 Kč, ti s průkazkou ZTP je vstup pouze za 1 Kč.

3 komentáře na „Únor bílý – pole sílí“

  1. ladaB napsal:

    Tak nakonec se to bude říkat i o březnu 🙂 …. padá sníh a všude je bílo ….

  2. Vera napsal:

    Do ZOO jezdím ráda, škoda, že to je jen jednou za čas.

  3. bobalka napsal:

    To máte pravdu babicko11, pohled na zasněžené stromy je krásný, ale jen za oknem. Já kdybych mohla, tak v zimě nevystrčím nos, na jaro se taky moc těším, už aby tu bylo.

Napsat komentář

 

Zážitkové menu


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem.

Rubriky