Využijte prostor na maximum díky vestavěným skříním

Dnešnímu realitnímu trhu jednoznačně vévodí malé byty. Je to samozřejmě kvůli vysokým cenám nemovitostí, které způsobují to, že koupě malého bytu je jedinou možností, jak si dovolit vlastní bydlení. Jenže to s sebou přináší další problémy především v nedostatku úložného prostoru. Řešením mohou být vestavěné skříně a další chytré úložné prostory. Pokud víte, jak na to, nebude žádný prostor příliš malý.

Proč dát přednost vestavěným skříním

Mají totiž jednu zásadní výhodu. Můžete si je nainstalovat i do prostor, kam by se jiná skříň nikdy nevešla. Výroba na míru vám umožňuje hrát si s výškou, hloubkou, šířkou i různými speciálními a nestandardními řešeními. Je nutné počítat s vyšší cenou. Skříň na míru samozřejmě bude vždy stát více než obyčejná dřevotřísková konstrukce z nábytkového domu, ale můžeme vám garantovat, že je to investice, která se vyplatí.

Využijte prostor na maximum

V malém bytě je nutné využít efektivně každé místo. Proto nejsou nejlepším řešením skříně z nábytkových domů, které mají pevně dané rozměry. Daleko lépe vám poslouží vestavěné skříně do ložnice, které si necháte vyrobit na míru rozměrům vašeho pokoje. Výrobci vestavěných skříní potvrzují, že se dá takto ušetřit až o polovinu více místa. Najednou tak získáte hned několik metrů čtverečních úložního prostoru navíc, což jistě ocení úplně každý.

Kam s oblečením

Každá rodina brzy přijde na to, že spoustu prostoru zabírá oblečení. Navíc jej musíte mít neustále po ruce, takže se nedá uložit někam nahoru do polic. Řešením může být vestavěná šatna. Možná vám to připadne jako plýtvání prostorem, ale tohoto místa jistě nebudete nikdy litovat. Do šatny můžete zavřít nejen oblečení, ale také spoustu domácího vybavení, které by jinde překáželo a bylo zbytečně na očích. I malá šatna dává smysl a budete za ni vděční.

 

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články