iPad bez klávesnice je poloviční. Tyhle výhody vás přesvědčí, proč si ji pořídit

iPad patří dnes k oblíbenému vybavení studentů i pracujících. Je velmi kompaktní, a přitom zvládá podobné úkoly jako klasický notebook. V podstatě dokáže funkce přenosného počítače velmi snadno nahradit, což je jistě skvělá zpráva pro ty, kteří nikdy nemají v batohu či kabelce místa nazbyt. Abyste ale jeho možnosti mohli využít naplno, vyplatí se pořídit klávesnici k iPadu, která vám otevře další obzory.

Rychlé a pohodlné psaní

Klávesnice k iPadu zaručí to, že se jakékoliv rozdíly mezi počítačem a tabletem začnou velmi rychle ztrácet. Psaní na virtuální klávesnici na obrazovce rozhodně není moc příjemné ani pohodlné, ale s přídavnou klávesnicí to půjde raz dva.

Důležitá agenda stále po ruce

Na iPadu zvládnete snadno napsat email, ale také seminární práci nebo připravit prezentaci na pracovní schůzku nebo do školy. iPady vynikají velmi příjemným uživatelským rozhraním, které je zcela srovnatelné s tím, co nabízí počítač. Vše funguje naprosto intuitivně a pokud používáte i jiné Apple produkty, můžete si svá zařízení velmi jednoduše spárovat a synchronizovat. 

Snadné napojení přes Bluetooth

Určitě je největším benefitem, že pro připojení klávesnice nepotřebujete žádné kabely ani adaptéry. Vše funguje velmi snadno pomocí Bluetooth. Po prvním spárování přes tlačítko se bude klávesnice k iPadu připojovat automaticky, vždy když bude zapnutá. Vy sami tedy už nic nemusíte řešit a s chutí se můžete pustit do psaní nebo jiné práce.

Výdrž baterie

Klíčové je, jak dlouho vydrží klávesnice fungovat na jedno nabití. Máme pro vás dobré zprávy – tato zvládne klidně až 70 hodin provozu na jedno nabití, což je opravdu dostatečná výdrž baterie pro každého, kdo rád pracuje na tabletu na cestách. Klávesnice také často slouží jako ochranný obal na váš tablet. Ještě lépe jej tak ochráníte před poškrábáním v tašce nebo kabelce a nehrozí mu žádné nebezpečí ani při pádu.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

 

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články