Kam na last minute dovolenou? Odpočiňte si aktivně u našich východních sousedů

Letní dovolené nemusí být jen o tom, že se vyplácnete na pláži, celý den se přejídáte nabídkou all inclusive menu a odjíždíte dokonale uspaní a vlastně tak nějak unavení. Odpočinout si a načerpat novou energii můžete i během aktivní dovolené, kdy uděláte něco pro své zdraví a kondici, ale budete mít možnost perfektně vypnout hlavu a užívat si relaxační potenciál přírody. Kam za takovou dovolenou? Přeci na Slovensko! Hotely na Slovensku nabízí komfortní ubytování a nádherná příroda i památky vám umožní zažít dovolenou vašich snů.

Co dělat na Slovensku?

Slovensko je krásná země uprostřed Evropy, která se pyšní nejen bohatou historií, ale především jedinečnou přírodou. Pokud jste milovníky turistiky a lákají vás dechberoucí výhledy, jsou tím pravým cílem pro vás Vysoké Tatry. Ne nadarmo patří tato lokalita k turisticky nejoblíbenějším. Hotely ve Vysokých Tatrách bývají na sezonu pravidelně vyprodané, ale pokud máte chuť užít si na závěr letní sezóny pohodový odpočinek na horách, určitě se ještě najde místo i pro vás.

Co nesmíte vynechat?

Je jasné, že doporučovat vám pěší turistiku je trochu zbytečné – to bude totiž to první, co vám řeknou v každém hotelu nebo ubytování. A mají pravdu – vyšlápnout si na některý z vrcholů nebo navštívit unikátní horská plesa rozhodně stojí za to. Kromě toho ale Tatry nabízí i zábavné vyžití pro celou rodinu.

Udělejte si jedinečný výlet do Bachledovej doliny. Zde si můžete užít nezapomenutelnou vycházku v korunách stromů, odkud je možné obdivovat krásu Slovenska ze zcela nové perspektivy. Kolem vyhlídkové věže se točí 67 metrů dlouhý tobogán, který vám do žil vlije trochu divokého adrenalinu.

Podobný adrenalinový zážitek nabídne také bobová dráha Tatrabob v Tatranské Lomnici. Užijí si ji děti i dospělí a jisté je, že jedna jízda vám stačit nebude.

Hotely v Tatranské Lomnici nebo jiném známém středisku jsou dobrým výchozím bodem pro všechna tato dobrodružství a často nabízí i mnoho doplňkových služeb pro malé i velké.

Léto ještě nekončí

I když konec prázdnin klepe na dveře, ještě není pozdě užít si slunce a volno třeba právě na Slovensku. Vyberte si svou snovou dovolenou a rezervujte si hotely a ubytování na Hotely.cz. A za pár kliků máte rezervováno a můžete vyrazit.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

 

 

 

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články