Říká vám okolí, že kratší vlasy jsou to, co vám sluší?

Dlouhé vlasy také nejsou nejhorší, ale ty krátké vám přeci jen sedí lépe. Co když vám sluší obojí? Krátké vlasy jsou šik a působí mladistvým dojmem. Dlouhé vlasy z vás dělají ženu vamp, sexy a svůdnou. A teď je na vás, co ve skutečnosti chcete. Protože ustřihnout delší vlasy je jednoduché, ale nechat si narůst dlouhé vlasy, to už pár pátků zabere. Možná víc, než jen pár.

Příčesky nebo prodloužení?

Asi všechny ženy znají možnosti, které mohou využívat při touze po dlouhých vlasech. Jednou z nich je prodloužení, které podstoupíte v kvalifikovaném salonu. Tam si pár hodin posedíte, dáte za prodloužení poměrně vysokou částku, ale budete mít dlouhé vlasy. Ty můžete jakkoliv dál upravovat, pravidelně chodit na takzvané posunutí a bude hotovo. Nezdá se vám tato metoda ta pravá pro vás a vaše vlasy? Chcete raději něco jiného!

Můžete vyzkoušet nejrůznější verze příčesků

S nimi nikdy neprohloupíte, budete mít dlouhé vlasy ve chvíli, kdy to chcete vy, kdy se to hodí přímo vám. Máte větší svobodu, můžete být jeden večer za oslňující ženu s dlouhými vlasy a další den už okouzlovat svým rozverným krátkým či kratším účesem, který k vám patří. V takové situaci není nic nemožné, bez problémů se můžete změnit z krátkovlásky na dlouhovlásku a naopak.

 prémiové příčesky

Vyzkoušet k tomu můžete takzvané prémiové příčesky, které mohou prodloužit vlasy a krásně zvětšit jejich objem či zahustit hřívu. Výsledek je opravdu dechberoucí a krásný. Vlasy budou vypadat přirozeně. Oproti klasickým příčeskům jsou tyto vlasy rovnoměrné, tedy mají stejnou délku a výsledný efekt tak bude plnější a výraznější. Vlasy jsou ve 100% Remy kvalitě a vybíráte ze tří délek a několika barevných odstínech. Nevíte-li si rady s odstínem, můžete požádat o pomoc odborníka.

Napsat komentář

 

Zážitkové menu


Vyhlášený šéfkuchař Ondra Slanina zde pro vás vytvoří delikatesní menu, které bude pro vás skvělým zážitkem.

Rubriky