Dnešní trh nabízí velké množství různých pochoutek pro naše domácí mazlíčky. Otázkou je, co je vlastně pro ně nejvhodnější a proč bychom je měli kupovat.

Pamlsek není pro psa doplněk stravy

Když je štěňátko malé, tak se učí základním povelům a poslušnosti. Za jeho výkon jsme připraveni ho odměnit a to vhodnou pochoutkou, která bude úměrná jeho věku. Přesně tak by se dal charakterizovat pamlsek pro psa, odměna za správně odvedený výkon. Ale i tak to není jednoduché. Odměna musí být chutná, ale především i zdravá. Proto se rozhodně vyplatí si zjistit, co všechno obsahuje a jakým bude přínosem pro zdraví štěňátka.

Pokud bychom se zaměřili na doplněk stravy, což jsou vitamíny a minerály, které také potřebuje pro zdravý růst a vývoj, tak je logické, že to by rozhodně nemělo být předmětem odměny, ale naopak součástí jídelníčku. Je důležité tyto dvě součásti od sebe řádně odlišit.

Nízká cena je lákavá, ale ne vždy dobrá

Různé obchody nabízí skutečně pamlsky za poměrně nízkou cenu, ale když se zaměříme na složení produktu, tak ani není divu. Zde by si zodpovědný majitel měl položit otázku, zdali je to přesně to, co chce nabídnout svému pejskovi. Mnohdy nekvalitní suroviny vyvolají průjmy a případně i jiné problémy. Je to stejné jako s lidskou stravou, také bychom si nekoupili nic, co by našemu zdraví neprospělo. Zde se vyplatí obezřetnost a ušetříme si tím mnoho dalších problémů.

Sušená vepřová chrupavka

Kvalitní pamlsek udělá radost

Pokud je pejsek starší, tak rozhodně nepohrne pořádně velkým sušeným vepřovým nebo hovězím uchem. Pane jo, to je pochoutka. Krásně voní, je zpracovaná pod přísným veterinárním dohledem. Skvěle chutná a ještě dokáže psa zabavit na pěkně dlouhou dobu. Díky žvýkání si krásně masíruje dásně, posiluje chrup a navíc chovatel zde neudělá žádnou chybu, jelikož se jedná o čistě přírodní produkt, bez různých dalších přídavků. Dnes se dají zakoupit i jiné další sušené pochoutky, než jsou vepřové uši. Velmi oblíbené jsou buvolí kostičky, které se nabízí v různých velikostech, hovězí kůže nebo drůbeží pařátky a podobně.

Sušené dobroty pro psa můžeme zakoupit i ve větším balení a v čase potřeby s nimi překvapit našeho psího miláčka. Je více, než jisté, že zdravý a chutný pamlsek ho nejen překvapí, ale zároveň potěší.

Pokud chcete udělat vašemu kamarádovi radost, podívejte se do e-shopu Časkrmení.cz

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články