Lety balónem, paragliding, seskoky padákem i tandemové seskoky – to nabízí specialista na letecké zážitky: web Leteckezazitky.cz. A nejen to. V nabídce jsou i možnosti různých vyhlídkových letů letadlem, akrobatické lety, lety vrtulníkem, výlety letadlem po Evropě či přímo zážitek řízení letadla.

Dárek pro manžela je paragliding

Létání je sen mnoha z nás. Překonat sám sebe a zažít úžasný pocit svobody – přesně to létání nabízí. Někoho láká řídit letadlo, někdo se chce na svět podívat z ptačí perspektivy v bezpečí balónu, jiní z nás touží zažít alespoň na krátkou chvíli volný pád před tím, než si otevřeme padák. Pojďte se konečně rozhoupat a užívat si letecké zážitky naplno.

Letecké zážitkové dárky jsou dárky, které mají smysl

Je velice těžké najít originální dárek. I proto jsou tak oblíbené zážitkové dárky. Ale ty letecké, ty umí skutečně obdarovanému vehnat slzy do očí. Hodí se jako originální dárek pro novomanžele, k významným jubileím, nebo prostě když chcete někoho skutečně mile překvapit hodnotným dárkem. Nebude odložen do vitríny. Bude to ale dárek, na který obdarovaný nikdy nezapomene.

Víte, že můžete věnovat i pilotní průkaz?

 

lotní průkaz,

Není levný, ale stojí to za to.

Začít lze dárkem v podobě několikahodinové výcviku, na základě kterého se pak obdarovaný sám rozhodne, jestli bude chtít ve výcviku pokračovat.
Je to nádherný dárek za maturitu nebo k promoci.

Obdarovanému „dává křídla“ a možná nasměruje jeho další kariéru.

Dárek, který koupíte klidně u štědrovečerního stolu

Specialista na letecké zážitky vám umí nabídnout dárky i na poslední chvíli. Zaplatíte-li platební kartou, dárkový poukaz vám přijde do pěti minut na uvedený e-mail. A jaké byly nejžádanější letecké dárky loni? Mezi nejžádanějšími jsou vyhlídkový let balonem, akrobatický let v Brně, pohyblivý simulátor Boeing 737, vyhlídkový let letadlem na Karlštejn a top pětku ukončuje tandemový seskok.

Je vám líto, že se všichni kolem vás létání bojí? Tak si pořádný letecký zážitek nadělte sám.

Jeden komentář u “Splňte sny blízkým i sobě – věnujte letecké zážitkové dárky”

  1. babicka11 napsal:

    Zažít adrenalin má někdo rád, někdo ne. Já jsem radši s pevnými nohami na zemi. Let balonem nás nikoho neláká, možná tak ještě ten vyhlídkový let.

Napsat komentář

Nové články