Jako majitelé firmy byste vždy měli dbát nejen na kvalitu produktů, jež vyrábíte, ale také na patřičné zázemí a komfort pro své zaměstnance. Jednou z důležitých podmínek, které jsou v průmyslovém i dalších odvětvích výroby požadované, je zajištění co nejnižší úrovně hluku.

Proč instalovat profesionální tlumiče hluku?

Pokud jsou zaměstnanci nuceni pracovat v prostředí, které je příliš hlučné, snižuje se nejen jejich pracovní morálka, ale má to především negativní vliv na jejich zdraví. V okamžiku, kdy je v provozovně nějaké příliš hlasité zařízení a stroje, měli byste vynaložit náklady na jejich odhlučnění.

V současné době se na trhu dají pořídit různé tlumiče hluku. V první řadě jde kupříkladu o akustické kryty, díky nimž se hlasitá průmyslová zařízení dostatečně skryjí a zaměstnanci a další lidé, kteří se pohybují v jejich okolí, nejsou tolik rušeni. Kromě toho vám specializované firmy dodají rovněž absorpční a rezonátorové tlumiče hluku, případně aktivní protihlukové stěny a závěsy, jež dokážou snížit hlučnost v okolním prostředí na únosnou mez pro lidský sluch.

Další důvody pro montáž

Tlumiče hluku jsou v provozovnách firem nezbytné nejen z důvodu ochrany zdraví zaměstnanců, pomáhají totiž odstínit přebytečný hluk i v blízkém okolí, takže pak nejsou rušeni například obyvatelé nedalekých bytových a rodinných domů.

Zjistěte si úroveň hluku

Před tím, než si pořídíte vhodné tlumiče hluku, je na místě si zjistit, jak hlučná zařízení v provozovně máte. Poslouží k tomu měřiče hluku. Spolehlivě uvedou počet decibelů v těsné blízkosti i ve vzdálenějších bodech. Pakliže úroveň hluku přesahuje stanovená nařízení a pravidla dle právních předpisů, bude instalace tlumičů hluku naprostou nezbytností, jíž se nevyhnete.

Napsat komentář

Pobyt na zámku Loučeň

Romantický pobyt pro dva na zámku

Užijte si romantický pobyt na zámku pro dva.

Ráno snídaně do postele, romantická večeře při svíčkách, procházka zámeckým parkem a další...

Krásný zážitek, na který si rádi vzpomenete.

Zajímavé odkazy

Podnikejte se založenou živností

Wedding services

Internet na doma

Multitrans

Sirup z rakytníku

Kvalitní víno

Letecký simulátor F16

Trávníkový koberec

Zahradnictví Říčany

Prodej palivového dřeva Říčany

Prodej a rozvoz palivového dřeva Praha

Jantarový obojek proti klíšťatům

Výkopy s motorovým rýčem

Zážitková dovolená pro dva

Pobyty v ČR s rodinou

Rybářské revíry v ČR

Adrenalin a zážitek pro dva

Babiččina cukrárna v Rajhradě

Autoškola Grošek ve Vyškově

Myartego - eshop s vlasovou kosmetikou

Pobyty na koních

Nové články